GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Paraplyställ 4674594
nr 467 4594
Paraplyställ
Porslin, höjd: 61 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 maj 2007
kl 16:35:56
200 kr
200 kr
250 kr
450 kr
400 kr